Biznesomania

biznes & finanse

Autor, statystyki i kontakt

Artur Parzybut

Snowboard Artur Parzybut

 

Na imię mi Artur, obecnie mieszkam i studiuję w Toruniu. Od zawsze interesuję się biznesem, inwestycjami, pomnażaniem pieniędzy, cenię sobie niezależność finansową i możliwość zarabiania w łatwy i nietuzinkowy sposób, dlatego prowadzenie tego bloga oraz tematy na nim poruszane są wręcz częścią mojego życia. Z doświadczenia wiem, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach, a najciekawsze co można czytać, to prawdziwe historie, faktyczne pomyłki i problemy w prowadzeniu działalności i zarządzaniu ludźmi.

W chwili obecnej, oprócz tego bloga posiadam kilkadziesiąt innych witryn.

Mój e-mail: kontakt@biznesomania.com.pl Tel: 661 398 123

 

Publikacje, w których miałem przyjemność się pojawić:

https://marketingibiznes.pl/biznes/artur
https://blabermedia.pl/2019/04/12/najbardziej-rokujacy-blogerzy-na-2019-rok-wg-blaber-pl/
https://matchbanker.pl/pozyczka/plebiscyt-blogow-finanse-osobiste/
https://www.fandroid.com.pl/artur-parzybut-gielda-to-laczenie-faktow,24036
https://pracabezszefa.pl/artur-parzybut-o-outsourcingu-praktyce-wywiad

https://blaber.pl/jak-zorganizowac-komunikacje-w-firmie-w-obliczu-pracy-zdalnej/

Historia mojego rozwoju biznesowego znajduje się tutaj, poza prowadzeniem portali staram się współtworzyć kilka aplikacji, inwestować na giełdzie czy wchodzić na rynek kryptowalut. Sporą część życia poświęciłem również na różnego rodzaju aktywności fizyczne, zaczynając od gry w piłkę, przez bieganie maratonów i ultramaratonów (w tym bieg na 100 km) po zdobywanie najwyższych europejskich szczytów jak Olimp (tak, wiem, to nazwa całego masywu, chodzi konkretnie o Mitikas), Mulhacén czy Zugspitze. W kilka lat udało mi się podjąć współpracę z takimi firmami jak Coca-Cola, L’Oréal Paris, NIVEA czy Garnier. Pojawiłem się też na kilku okładkach książek, organizowałem konkursy na ogólnopolską skalę czy uczestniczyłem w kampanii prezydenckiej. Robię to wszystko po to, aby za kilka lat móc ograniczyć pracę do minimum, a zyskany czas zainwestować w rodzinę i jeśli się uda… mieć ósemkę dzieci 😀

Jeśli chcesz porozmawiać to nie wahaj się ani chwili, napisz na maila lub znajdź mnie na Linkedin.

Parzybut Artur

GóryMitikas

 

 

Statystyki i demografia bloga:

 

 

Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik sam podejmuje jakiekolwiek decyzje inwestycyjne.inwestycyjne.

ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH BĘDZIE CORTARY HARTH GARU. DANE BĘDĄ PRZETWARZANE NA PODSTAWIE ART. 6 UST. 1 LIT. A RODO W CELU PRZESYŁANIA CI WIADOMOŚCI LUB NAGRÓD LUB UTRZYMYWANIA ZGŁOSZEŃ I KONT. DANE BĘDĄ PRZECHOWYWANE W BAZIE ADMINISTRATORA PRZEZ CZAS FUNKCJONOWANIA GRUPY CORTARY, CHYBA ŻE WCZEŚNIEJ ZREZYGNUJESZ Z TEGO SAMODZIELNIE, CO SPOWODUJE USUNIĘCIE DANYCH Z BAZY. BĘDZIESZ MIEĆ PRAWO DO ŻĄDANIA OD ADMINISTRATORA DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH OSOBOWYCH ORAZ DO ICH SPROSTOWANIA, USUNIĘCIA LUB OGRANICZENIA PRZETWARZANIA LUB PRAWO DO WNIESIENIA SPRZECIWU WOBEC PRZETWARZANIA, A TAKŻE PRAWO DO PRZENOSZENIA DANYCH – NA ZASADACH OKREŚLONYCH W ART. 16 – 21 RODO. W KAŻDEJ CHWILI BĘDZIESZ MÓGŁ WYCOFAĆ ZGODĘ NA PRZECHOWYWANIE DANYCH. JEŻELI UZNASZ, ŻE TWOJE DANE SĄ PRZETWARZANE NIEZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA, BĘDZIESZ MÓGŁ WNIEŚĆ SKARGĘ DO ORGANU NADZORCZEGO. PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, ALE NIEZBĘDNE DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA NA RÓŻNYCH PŁASZCZYZNACH. W RAZIE WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O WIADOMOŚĆ LUB KONTAKT TELEFONICZNY.