Biznesomania

pomysły na biznes & finanse

Autor, statystyki i kontakt

Artur Parzybut

Snowboard Artur Parzybut

 

Na imię mi Artur, obecnie mieszkam w Toruniu. Od zawsze interesuję się biznesem, inwestycjami, pomnażaniem pieniędzy, cenię sobie niezależność finansową i możliwość zarabiania w łatwy i nietuzinkowy sposób, dlatego prowadzenie tego bloga oraz tematy na nim poruszane są wręcz częścią mojego życia. Z doświadczenia wiem, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach, a najciekawsze co można czytać, to prawdziwe historie, faktyczne pomyłki i problemy w prowadzeniu działalności i zarządzaniu.

Misją tego bloga jest wdrażanie czytelników w świat biznesu, ułatwianie startu, prezentowanie pomysłów i pokazywanie rozwiązań, które pomogą im w działaniu.

Mój e-mail: kontakt@biznesomania.com.pl 

 

Publikacje, w których miałem przyjemność się pojawić:

https://marketingibiznes.pl/biznes/artur

https://founders.pl/blog/outsourcing-daje-mi-duzo-wolnosci-artur-parzybut-cortary-pl

https://blaber.pl/jak-zorganizowac-komunikacje-w-firmie-w-obliczu-pracy-zdalnej

https://www.fandroid.com.pl/artur-parzybut-gielda-to-laczenie-faktow,24036

https://blabermedia.pl/2019/04/12/najbardziej-rokujacy-blogerzy-na-2019-rok-wg-blaber-pl

https://matchbanker.pl/pozyczka/plebiscyt-blogow-finanse-osobiste

https://pracabezszefa.pl/artur-parzybut-o-outsourcingu-praktyce-wywiad

Historia mojego rozwoju biznesowego znajduje się tutaj, poza prowadzeniem portali staram się współtworzyć kilka aplikacji, inwestować na giełdzie i w kryptowaluty. Sporą część życia poświęciłem również na różnego rodzaju aktywności fizyczne, zaczynając od gry w piłkę, przez bieganie maratonów i ultramaratonów (w tym bieg na 100 km) po zdobywanie najwyższych europejskich szczytów jak Olimp (Mitikas), Mulhacén czy Zugspitze. W kilka lat udało mi się podjąć współpracę z takimi firmami jak Coca-Cola, L’Oréal Paris, NIVEA czy Garnier. Pojawiłem się też na kilku okładkach książek, jako osoba rekomendująca dany tytuł, organizowałem konkursy na ogólnopolską skalę czy byłem zatrudniany przy pomocy w kampanii prezydenckiej. Robię to wszystko po to, aby za kilka lat móc ograniczyć pracę do minimum, a zyskany czas zainwestować w rodzinę i jeśli się uda… mieć ósemkę dzieci 😀

Jeśli chcesz porozmawiać to nie wahaj się ani chwili, napisz na maila lub znajdź mnie na Linkedin, Facebooku lub Instagramie.

Parzybut Artur

GóryMitikas

Statystyki i demografia bloga:

 

Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik sam podejmuje jakiekolwiek decyzje inwestycyjne.inwestycyjne.

ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH BĘDZIE CORTARY HARTH GARU. DANE BĘDĄ PRZETWARZANE NA PODSTAWIE ART. 6 UST. 1 LIT. A RODO W CELU PRZESYŁANIA CI WIADOMOŚCI LUB NAGRÓD LUB UTRZYMYWANIA ZGŁOSZEŃ I KONT. DANE BĘDĄ PRZECHOWYWANE W BAZIE ADMINISTRATORA PRZEZ CZAS FUNKCJONOWANIA GRUPY CORTARY, CHYBA ŻE WCZEŚNIEJ ZREZYGNUJESZ Z TEGO SAMODZIELNIE, CO SPOWODUJE USUNIĘCIE DANYCH Z BAZY. BĘDZIESZ MIEĆ PRAWO DO ŻĄDANIA OD ADMINISTRATORA DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH OSOBOWYCH ORAZ DO ICH SPROSTOWANIA, USUNIĘCIA LUB OGRANICZENIA PRZETWARZANIA LUB PRAWO DO WNIESIENIA SPRZECIWU WOBEC PRZETWARZANIA, A TAKŻE PRAWO DO PRZENOSZENIA DANYCH – NA ZASADACH OKREŚLONYCH W ART. 16 – 21 RODO. W KAŻDEJ CHWILI BĘDZIESZ MÓGŁ WYCOFAĆ ZGODĘ NA PRZECHOWYWANIE DANYCH. JEŻELI UZNASZ, ŻE TWOJE DANE SĄ PRZETWARZANE NIEZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA, BĘDZIESZ MÓGŁ WNIEŚĆ SKARGĘ DO ORGANU NADZORCZEGO. PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, ALE NIEZBĘDNE DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA NA RÓŻNYCH PŁASZCZYZNACH. W RAZIE WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O WIADOMOŚĆ LUB KONTAKT TELEFONICZNY.